Po napeti igri obe točki ostali doma

February 24, 2020 Novice Uncategorized

V 15. krogu 1.A lige za članice so se naša dekleta pomerile z Izolankami v neposrednem boju za 7. mesto na lestvici. Po nezbrani igri v prvem polčasu, ki se je končal z rezultatom 9:11 za gostje so v drugem polčasu punce prikazale borbeno igro in po zaostanku, ki je v 40. minuti znašal že 4 zadetke (11:15) strnile vrste in v pičlih petih minutah izenačile. Naslednje minute so minile v igri gol za gol, nato pa so slabih deset minut pred koncem povedle za dva zadetka (21:19). Gostje se niso predale vendar jim kaj več kot poraz za gol ni uspelo iztržiti.

Tekma se je končala z zmago Velenjčank 22:21. Čestitamo vsem igralkam, ki so v drugem polčasu prikazale kako se je potrebno boriti za svoj klub. Najuspešnejša je bila pri domačinkah Smonkar Tjaša z desetimi zadetki, pri gostjah pa Ana Berzelak z sedmimi zadetki. Tjaša je z doseženimi 93 zadetki tudi na prvem mestu lestvice strelcev 1.A ženske lige.

V naslednjem krogu naše igralke v petek gostujejo v Novem mestu.