Odlične igre mlajših selekcij

November 10, 2019 Novice

V nedeljo popoldan sta bili na sporedu še tekmi starejših deklic A in B. Najprej so se naša dekleta pomerila z vrstnicami iz Maribora. Že v prvem polčasu so krenile na vso moč in ob polčasu vodile z 19:10. Dobro igro so nadaljevale tudi v drugem polčasu in tekmo dobile z 35:24, ter tako nadaljevale niz neporaženosti. Največ zadetkov za domače je zadela Lana Puncer (11) pri gostjah pa je bila najuspešnejša Ledinek Nika z 12 zadetki.

V drugi tekmi nedeljskega popoldneva pa so se Velenjčanke pomerile z gostjami iz Avstrije. Tudi starejše deklice A so pogumno vstopile v tekmo in že v sredini prvega polčasa povedle za pet zadetkov. Ob polčasu je bil rezultat 19:11. Tudi v drugem polčasu niso popuščale in povedle že za 12 zadetkov, tekmo pa so dobile z 36:26 in tako ostajajo brez poraza na vrhu lestvice. Najboljša pri domačinkah je bila z 12 zadetki Azra Zulić, pri gostjah pa Anna Beck z 11 doseženimi goli.