Celjanke premočne na tekmi 16. kroga

Celjanke premočne na tekmi 16. kroga

February 7, 2021 Uncategorized 0

V soboto 6. februarja so na tekmi 16. kroga 1. ženske rokometne lige z rezultatom 16:26 slavile gostje iz Celja. Naše članice čaka naslednja preizkušnja že v torek 9. februarja, ko bodo odigrale zaostalo tekmo 13. kroga.

V tekmo so naše članice vstopile brez poškodovanih Tjaše Smonkar, Aleše Franc in Sare Borišek.

Tekmo so bolje odprle gostje iz Celja, ki so v 17. minuti povedle z 8:2. Naše punce so imele v napadu veliko težav z realizacijo, saj je bila gostujoča vratarka zelo razpoložena. Ekipi sta na odmor odšli z rezultatom 6:11 v korist Celjank.

Tudi v drugem polčasu se je tekma odvijala v korist gostij, ki so na koncu tudi slavile z rezultatom 16:26.

V ekipi Žrk Velenja se je najbolje izkazala Nastja Ferenc s šestimi zadetki.

Nastja Ferenc, rokometašica Velenja
“Tekma s Celjankami je bila pričakovano težka. V obrambi smo odigrale solidno, videl se je timski duh in želja. Zmanjkalo nas je v napadu, kjer smo odigrale zelo zmedeno in z veliko tehničnimi napakami. Čestitke tekmicam za zasluženo zmago.”

16. KROG, 1.A ŽDRL, 6. FEBRUAR, 18.00 (Velenje)
ŽRK VELENJE : ŽRK Z’DEŽELE 16:26 (6:11)

ŽRK VELENJE: Simić, Hadžić (4 obrambe), Meža (3 obrambe), Tomić (1), Brcar, Ferenc (6), Žekić (4), Priteržnik (4), Rotovnik, Kotnik (1), Tabaković, Paradiž, Dobrotinšek, Brglez, Pikl