S tekmo v Celju članice končale letošnjo sezono

May 20, 2019 Novice 0

Članice ŽRK Velenje so v nedeljo 19.5.2019 odigrale zadnjo tekmo letošnje sezone in sicer v dvorani Zlatorog kjer so se pomerile z ŽRK Zdežele iz Celja. Tekmo so dobro odprle in do 10 minute bile enakovredne tekmicam. Sledilo je nekaj slabih minut, predvsem v napadu,  precej preglavic pa je našim igralkam povzročala zelo razpoložena vratarka ŽRK Celje Fideršek Hana. Na odmor so tekmice odšle z rezultatom 17:10 v korist Celjank. V drugem polčasu so igralke Celja rutinirano držale razliko, ki so si jo priigrale v prvem polčasu in končni izid tekme je bil 30:24

Za Celjanke je največ, 8 zadetkov prispevala Vrček Sanja, pri naših igralkah pa je bila najbolj učinkovita s prav tako osmimi zadetki Nika Oder. Nika je z 49 zadetki tudi najboljša strelka ekipe v končnici prvenstva.

Čestitke igralkam za dobre in srčne igre v celotnem prvenstvu.