Poraz članic

November 18, 2019 Novice

V soboto so se naše članice pomerile na zadnji domači tekmi v jesenskem delu sezone in izgubile proti ekipi iz Žalca 20:28.

Tekmo so bolje začele gostje iz Žalca in hitro povedle z 0:3. V nadaljevanju so to razliko še povečale in v 20 minuti je bilo že 6:11. V končnici prvega polčasa pa so domača dekleta le pokazale svoje znanje in v zadnjih 5. minutah prvega dela igre zaklenila svoja vrata ter z delnim rezultatom 3:0 postavile izid polčasa na 11:13.

Konec prvega polčasa je obetal zanimivo nadaljevanje, ki pa je bilo popolnoma po okusu gostij, ki so s trdo, na trenutke že precej grobo obrambo povsem onemogočile domače napadalke in do sredine polčasa povedle z 22:14, ter nato razliko osmih zadetkov ohranile do konca tekme.

Pri gostjah je bila strelsko najbolj razpoložena Kaja Krebs z devetimi zadetki pri domačinkah pa Nastja Ferenc, ki je zadela petkrat. V soboto 23.11. sledi še zaostala tekma v Izoli, nato pa dvomesečni premor.