Mladinke v Žalcu do prvih točk v sezoni

September 22, 2020 Uncategorized 0

Mladinska ekipa ŽRK Velenja je v ponedeljek 22. septembra gostovala v Žalcu. Po slabšem prvem polčasu in zaostanku treh golov, so na koncu slavile gostje. Naše punce so se zmage veselile z rezultatom 31:37.

Mladinska ekipa se je po porazu v 1. krogu lige v ponedeljek odpravila na gostovanje v Žalec. Tekmo so bolje odprle naše punce, ki so z zadetkom Aleksandre Žekić v 9. minuti povedle z rezultatom 5:8. V drugi polovici prvega polčasa so naše punce popustile in na odmor odšle s tremi goli zaostanka.

Kljub zaostanku treh golov, naše punce niso popuščale. Drugi polčas so začele dobre in v 34. minuti povedle za zadetek. Domačinke so se dobro upirale vse do 45. minute. Z dobrimi obrambami vratarke Sare Meže so gostje tekmo obrnile v svojo korist. Po šestdesetih minutah tekme so se naše punce veselile zmage z rezultatom 31:37.

2. krog, 1. državne mladinske lige, 21. september, 20:00 (Žalec)
RK ZELENE DOLINE ŽALEC : ŽRK VELENJE 31:37 (20:17)
ŽRK VELENJE: Meža (13 obramb), Mašić, Komar (3), Gavranović (3), Žekić (5), Borišek (11), Krejić (4), Čretnik, Ramšak, Rotovnik (6), Hudovernik (5)