Članice v soboto proti Ptujčankam

September 25, 2020 Uncategorized 0

Članice so prejšnji vikend slavile proti ekipi ŽURD Koper z rezultatom 24:19. V soboto 26. septembra pa jih čaka nova preizkušnja. Ob 19.00 uri se bodo v domači Rdeči dvorani pomerile z ekipo ŽRK Ptuj.

Velenjčanke so na prvi domači tekmi slavile proti ŽURD Koper z rezultatom 24:19. Po slabšem prvem polčasu in zaostanku dveh golov, so po premoru punce na igrišče stopile bolj zbrane. Po šestdesetih minutah igre so se zmage veselile domačinke. Najbolj učinkovita igralka je bila kapetanka Ljiljana Simić z osemnajstimi obrambami.

Jutri čaka naše punce še ena tekma v domači dvorani. V goste prihaja ekipa ŽRK Ptuj. Tekma 4. kroga 1.A ŽRL se bo odigrala 26. septembra ob 19. uri za zaprtimi vrati Rdeče dvorane. Prenos tekme bo mogoče spremljati na uradnem facebook profilu Ženskega rokometnega kluba Velenje.

Petra Tomić, rokometašica ŽRK Velenja
˝Sobotna zmaga proti Kopru nam je dvignila samozavest. Zavedamo pa se, da nas v soboto čaka težka tekma proti ekipi s Ptuja. V tekmo moramo vstopiti zbrano in borbeno. Želimo si zmage in to bomo na igrišču tudi dokazale.˝

4. krog (1.A ŽDRL), 26. september, 19.00 (Rdeča dvorana)
ŽRK VELENJE : ŽRK PTUJ