V SOBOTO NA GOSTOVANJE V AJDOVŠČINO

V SOBOTO NA GOSTOVANJE V AJDOVŠČINO

February 12, 2021 Uncategorized 0

V soboto 13. februarja naše članice gostujejo v Ajdovščini. Tekma 17. kroga 1.A ŽDRL med ekipama Žrk Mlinotest Ajdovščina in Žrk Velenje se bo odigrala ob 18.00 v veliki dvorani Police. Prenos tekme bo v živo na facebookl profilu domače ekipe.

Pred našimi članicami je težko gostovanje v Ajdovščini. Tudi v Ajdovščino bodo članice odpotovale v okrnjeni zasedbi, saj imajo še vedno velike težave s poškodbami.

Ekipa Žrk Mlinotest Ajdovščina zaseda 2. mesto na lestvici 1.A državne rokometne lige za ženske. Velenjčanke se s šestimi točkami nahajajo na 9. mestu lestvice.

Patricija Pikl, rokometašica Velenja
˝V soboto nas čaka težko gostovanje proti zelo izkušeni ekipi iz Ajdovščine. Igrati bomo morale zbrano in storiti cim manj napak. V obrambi bomo morale garati in stopiti skupaj, v napadu pa izkoristiti priložnosti in zadeti gol.˝

17. KROG, 1.A ŽDRL, 13. FEBRUAR, 18.00 (Ajdovščina)
ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA : ŽRK VELENJE