AKTUALNE DRŽAVNE PRVAKINJE PREMOČNE ZA NAŠE ČLANICE

February 19, 2021 Uncategorized 0

V četrtek 18. februarja so članice odigrale tekmo 18. kroga proti aktualnim državnim prvakinjam. Zmage so se po 60. minutah veselile gostje z rezultatom 25:40.

RK Krim Mercator je že v začetnih minutah pokazal svojo kakovost in v 15. minuti povedel s sedmimi goli prednosti. Članice so prvi polčas odigrale zmedeno in na odmor odšle s trinajstimi goli zaostanka.

V drugem polčasu so naše punce prikazale boljšo in bolj borbeno igro. Kljub temu pa niso mogle nadoknaditi zaostanka. Končni rezultat tekme je bil 25:40 v korist gostij.

Najboljši posameznici v naši ekipi sta bili Nastja Ferenc s petimi zadetki in Aleksandra Žekić s štirimi.

Klara Brglez, rokometašica Velenja:
“Kot pričakovano gresta dve točki v Ljubljano. V prvem polčasu smo odigrale zmedeno. Drugi polčas pa smo odigrale borbeno in pokazale dobro igro. Želim si, da takšno igro prikažemo tudi v nadaljevanju sezone.”

18. KROG, 1.A ŽDRL, 18. FEBRUAR, 19.30 (Velenje)
ŽRK VELENJE : RK KRIM MERCATOR 25:40 (9:22)
ŽRK VELENJE:
Simić (6 obramb), Hadžić, Meža (5 obramb), Tomić (2), Ferenc (5), Žekić (4), Priteržnik (3), Rotovnik (1), Kotnik (1), Franc (2), Tabaković (2), Paradiž (2), Dobrotinšek, Brglez (3)